Scaun de bar DP SB-042 Catifea Grey 019414
Descriere Scaun de bar DP SB-042 Catifea Grey 019414
SB-042 este un scaun de bar cu carcasa din otel cromat și tapițat cu piele ecologică. Este dotat cu mecanism de reglare a înălțimii, suport pentru picioare și suport pentru mâini. Scaunul este prevăzut cu spătar. Acesta are rolul de a susține partea lombară a spatelui, oferind o poziție corectă timp îndelungat. Baza este metalică rotundă prevăzută cu protecție anti-zgârâieturi și anti-alunecare.
Caracteristici generale Scaun de bar DP SB-042 Catifea Grey 019414
| Producător | DP |
| Greutate maximală admisă | 120 kg |
| Lăţime | 52 cm |
| Înălţime | 109 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Adâncime șezut | 39 cm |
| Înălțime spătar | 33 cm |
| Lățime șezut | 44 cm |
| Înălțime până la șezut | 82 cm |
| Materialul şezutului | Piele artificială |
| Material carcasă | Oțel |
| Culoare | Catifea Grey |
Recenzii Scaun de bar DP SB-042 Catifea Grey 019414
Vom livra pînă la 29.05.2026
SB-042 este un scaun de bar cu carcasa din otel cromat și tapițat cu piele ecologică. Este dotat cu mecanism de reglare a înălțimii, suport pentru picioare și suport pentru mâini. Scaunul este prevăzut cu spătar. Acesta are rolul de a susține partea lombară a spatelui, oferind o poziție corectă timp îndelungat. Baza este metalică rotundă prevăzută cu protecție anti-zgârâieturi și anti-alunecare.
| Producător | DP |
| Greutate maximală admisă | 120 kg |
| Lăţime | 52 cm |
| Înălţime | 109 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Adâncime șezut | 39 cm |
| Înălțime spătar | 33 cm |
| Lățime șezut | 44 cm |
| Înălțime până la șezut | 82 cm |
| Materialul şezutului | Piele artificială |
| Material carcasă | Oțel |
| Culoare12 | Catifea Grey |