5 rate - 0%
Fotoliu de birou Magnus CX B816 White/Black 025446
Codul produsului: 025446
SKU: 852541
Descriere Fotoliu de birou Magnus CX B816 White/Black 025446
Fotoliul de birou CX B816 este un model frumos și stilat, baza este executată din metal ce îi oferă durabilitate și o durată îndelungată de viață.
Caracteristici generale Fotoliu de birou Magnus CX B816 White/Black 025446
| Producător | Magnus |
| Greutate maximală admisă | 100 kg |
| Înălțime minimală | 74 cm |
| Înălţime | 85 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălțime spătar | 32 cm |
| Lățime șezut | 47 cm |
| Material tapiţerie | Piele artificială |
| Material carcasă | Oțel |
| Altele | Reglarea pe înălţime |
Recenzii Fotoliu de birou Magnus CX B816 White/Black 025446
Cu acest produs se cumpără
Fotoliul de birou CX B816 este un model frumos și stilat, baza este executată din metal ce îi oferă durabilitate și o durată îndelungată de viață.
| Producător | Magnus |
| Greutate maximală admisă | 100 kg |
| Înălțime minimală | 74 cm |
| Înălţime | 85 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălțime spătar | 32 cm |
| Lățime șezut | 47 cm |
| Material tapiţerie | Piele artificială |
| Material carcasă | Oțel |
| Altele | Reglarea pe înălţime | Culoare | White |