Fotoliu de birou CUSTÓ Belgrad 021216
Descriere Fotoliu de birou CUSTÓ Belgrad 021216
Fotoliul de birou Belgrad combină designul modern cu funcționalitatea, fiind ideal pentru un mediu de lucru confortabil și organizat. Șezutul este tapițat cu material textil de calitate superioară, oferind confort și durabilitate, în timp ce spătarul din plasă acrilică asigură o ventilație optimă, prevenind acumularea de căldură. Tetiera reglabilă pe înălțime permite adaptarea poziției pentru un suport optim al gâtului, iar suportul lombar fix contribuie la menținerea unei posturi corecte. Dotat cu cotiere fixe pentru susținerea brațelor, fotoliul Belgrad este o alegere practică și estetică pentru birourile moderne.
Caracteristici generale Fotoliu de birou CUSTÓ Belgrad 021216
| Producător | CUSTÓ |
| Greutate maximală admisă | 120 kg |
| Țara de origine | China |
| Lăţime | 64 cm |
| Înălțime minimală | 118 cm |
| Înălţime | 130 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Înălțime spătar | 77 cm |
| Lățime șezut | 50 cm |
| Material tapiţerie | Net |
| Materialul şezutului | Stofa |
| Material carcasă | Plastic |
| Altele | Сotiere, Înclinarea spătar, Reglarea pe înălţime |
Recenzii Fotoliu de birou CUSTÓ Belgrad 021216
Vom livra pînă la 02.04.2026
Fotoliul de birou Belgrad combină designul modern cu funcționalitatea, fiind ideal pentru un mediu de lucru confortabil și organizat. Șezutul este tapițat cu material textil de calitate superioară, oferind confort și durabilitate, în timp ce spătarul din plasă acrilică asigură o ventilație optimă, prevenind acumularea de căldură. Tetiera reglabilă pe înălțime permite adaptarea poziției pentru un suport optim al gâtului, iar suportul lombar fix contribuie la menținerea unei posturi corecte. Dotat cu cotiere fixe pentru susținerea brațelor, fotoliul Belgrad este o alegere practică și estetică pentru birourile moderne.
| Producător | CUSTÓ |
| Greutate maximală admisă | 120 kg |
| Țara de origine | China |
| Lăţime | 64 cm |
| Înălțime minimală | 118 cm |
| Înălţime | 130 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Înălțime spătar | 77 cm |
| Lățime șezut | 50 cm |
| Material tapiţerie | Net |
| Materialul şezutului | Stofa |
| Material carcasă | Plastic |
| Altele | Сotiere, Înclinarea spătar, Reglarea pe înălţime |