Produs nou
Pat Yasen Monaco LOZ160 160 x 200 cm 025730
Codul produsului: 025730
SKU: 91101021
Descriere Pat Yasen Monaco LOZ160 160 x 200 cm 025730
Patul Monaco LOZ160 este o piesă de mobilier impunătoare, ce îmbină estetica rafinată cu utilitatea modernă. Designul său se remarcă prin nuanța delicată de cașmir și finisajul gri soft-touch, oferind un aspect sofisticat dormitorului. Funcționalitatea este susținută de mecanismul de ridicare, care transformă spațiul de sub saltea într-o zonă generoasă pentru depozitarea lenjeriei. Cu o înălțime a tăbliei de 120 cm și dimensiuni de 165x210 cm, patul garantează un confort sporit și o prezență elegantă.Caracteristici generale Pat Yasen Monaco LOZ160 160 x 200 cm 025730
| Producător | Yasen |
| Baza sub saltea | Mecanism de ridicare |
| Lățimea exterioară | 165 cm |
| Lungime exterioară | 210 cm |
| Înălțimea părții de cap | 120 cm |
| Material carcasă | MDF |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Nu |
Recenzii Pat Yasen Monaco LOZ160 160 x 200 cm 025730
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.
9754 lei
Disponibilitate
Livrare
Livrarea în
Selectați raionul și orașul dvs
Vom livra pînă la 22.05.2026
Serviciul de montaj
500 lei
Ridicarea la etaj
Garanție
2 ani
Retur în termen de 14 de zile
Veți putea returna produsul de calitate corespunzătoare în termen de 14 de zile calendaristice.
Patul Monaco LOZ160 este o piesă de mobilier impunătoare, ce îmbină estetica rafinată cu utilitatea modernă. Designul său se remarcă prin nuanța delicată de cașmir și finisajul gri soft-touch, oferind un aspect sofisticat dormitorului. Funcționalitatea este susținută de mecanismul de ridicare, care transformă spațiul de sub saltea într-o zonă generoasă pentru depozitarea lenjeriei. Cu o înălțime a tăbliei de 120 cm și dimensiuni de 165x210 cm, patul garantează un confort sporit și o prezență elegantă.
| Producător | Yasen |
| Baza sub saltea | Mecanism de ridicare |
| Lățimea exterioară | 165 cm |
| Lungime exterioară | 210 cm |
| Înălțimea părții de cap | 120 cm |
| Material carcasă | MDF |
| Mecanism de ridicare | Da |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Nu |
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.