Frigider incorporabil Whirlpool SP40 801 EU White 07004
Codul produsului: 07004
SKU: 851635
Descriere Frigider incorporabil Whirlpool SP40 801 EU White 07004
Frigiderul încorporabil Whirlpool SP40 801 EU nu ocupă mult spațiu și, în același timp, vă permite să păstrați o cantitate semnificativă de alimente. Aceasta este o alegere bună pentru cei care au nevoie să folosească rațional spațiul dintr-un apartament.
- Curățenie impecabilă
Tot aerul care circulă prin ambele camere trece printr-un filtru de înaltă tehnologie. Captează și elimină impuritățile și elimină bacteriile și ciupercile care pot provoca mirosuri neplăcute și contaminarea alimentelor.
- Tehnologia 6th Sense
Salvați energie și păstrați alimentele proaspete. Tehnologia unică 6TH SENSE asigură că mâncarea dvs. rămâne excelentă în aspect și gust mai mult decât dacă este păstrată într-un frigider convențional.
- Mod Super Cool
Un sistem inteligent de control al ventilatorului scade instantaneu temperatura din compartimentul frigiderului, minimizând scăderea temperaturii pentru alimentele pe care tocmai le-ați cumpărat și le-ați plasat în frigider. Funcția se oprește automat după ce temperatura alimentelor revine la valoarea sa optimă.
Caracteristici generale Frigider incorporabil Whirlpool SP40 801 EU White 07004
| Producător | Whirlpool |
| Tip de control | Electronic |
| Tip | Cu 2 camere |
| Lăţime | 69 cm |
| Înălţime | 193.5 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Capacitate totala | 400 l |
| Capacitate frigider | 299 l |
| Capacitate congelator | 101 l |
| Congelator | Jos |
| Material rafturi | Sticlă |
| Numar de rafturi | 4 buc |
| Număr de sertare pentru fructe și legume | 3 buc |
| Numărul de tăvi pe ușă | 4 buc |
| Numarul de sectiuni in congelator | 3 buc |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Capacitate de congelare | 5 kg/zi |
| Autonomie fără curent | 19 h |
| Consum energetic anual | 310 kWh |
| Clasa de eficienţă energetică | A+ |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Agent frigorific | R600a |
| Numar de compresoare | 1 |
| Altele | Semnal acustic pentru usa deschisa, Tavă oua, Raft extensibil, Raft pentru vin, Fresh Zone, Сongelare rapidă, Răcire rapidă, Afișaj de temperatură, Uși reversibile |
| Greutate | 74 kg |
Recenzii Frigider incorporabil Whirlpool SP40 801 EU White 07004
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Frigiderul încorporabil Whirlpool SP40 801 EU nu ocupă mult spațiu și, în același timp, vă permite să păstrați o cantitate semnificativă de alimente. Aceasta este o alegere bună pentru cei care au nevoie să folosească rațional spațiul dintr-un apartament.
- Curățenie impecabilă
Tot aerul care circulă prin ambele camere trece printr-un filtru de înaltă tehnologie. Captează și elimină impuritățile și elimină bacteriile și ciupercile care pot provoca mirosuri neplăcute și contaminarea alimentelor.
- Tehnologia 6th Sense
Salvați energie și păstrați alimentele proaspete. Tehnologia unică 6TH SENSE asigură că mâncarea dvs. rămâne excelentă în aspect și gust mai mult decât dacă este păstrată într-un frigider convențional.
- Mod Super Cool
Un sistem inteligent de control al ventilatorului scade instantaneu temperatura din compartimentul frigiderului, minimizând scăderea temperaturii pentru alimentele pe care tocmai le-ați cumpărat și le-ați plasat în frigider. Funcția se oprește automat după ce temperatura alimentelor revine la valoarea sa optimă.
| Producător | Whirlpool |
| Tip de control | Electronic |
| Tip | Cu 2 camere |
| Lăţime | 69 cm |
| Înălţime | 193.5 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Capacitate totala | 400 l |
| Capacitate frigider | 299 l |
| Capacitate congelator | 101 l |
| Congelator | Jos |
| Material rafturi | Sticlă |
| Numar de rafturi | 4 buc |
| Număr de sertare pentru fructe și legume | 3 buc |
| Numărul de tăvi pe ușă | 4 buc |
| Numarul de sectiuni in congelator | 3 buc |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Capacitate de congelare | 5 kg/zi |
| Autonomie fără curent | 19 h |
| Consum energetic anual | 310 kWh |
| Clasa de eficienţă energetică | A+ |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Agent frigorific | R600a |
| Numar de compresoare | 1 |
| Altele | Semnal acustic pentru usa deschisa, Tavă oua, Raft extensibil, Raft pentru vin, Fresh Zone, Сongelare rapidă, Răcire rapidă, Afișaj de temperatură, Uși reversibile |
| Greutate | 74 kg |
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.