Canapea dreaptă Icam Narcis 39/2 Coud-81 13319
Descriere Canapea dreaptă Icam Narcis 39/2 Coud-81 13319
Canapeaua Narcis 39/2 are forme armonioase și generoase. Această canapea vă va surprinde prin faptul că o puteți transforma într-un colțar cât pe dreapta, atât și pe stânga.
La extindere formează un spațiu de dormit cu umplutură ortopedică. Arcuri tip Bonnel și spumă poliuretanică de înaltă densitate, dotată cu lăzi pentru depozitare. Canapeaua are trei poziții de transformare.
Caracteristici generale Canapea dreaptă Icam Narcis 39/2 Coud-81 13319
| Dimensiunea spațiului de dormit | 200х160 cm |
| Producător | Icam |
| Garanție | 2 ani |
| Extensibil | Da |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Moldova |
| Adaos | Spuma poliuretanica |
| Lungime | 260 cm |
| Lăţime | 121 cm |
| Înălţime | 72 cm |
Recenzii Canapea dreaptă Icam Narcis 39/2 Coud-81 13319
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Canapeaua Narcis 39/2 are forme armonioase și generoase. Această canapea vă va surprinde prin faptul că o puteți transforma într-un colțar cât pe dreapta, atât și pe stânga.
La extindere formează un spațiu de dormit cu umplutură ortopedică. Arcuri tip Bonnel și spumă poliuretanică de înaltă densitate, dotată cu lăzi pentru depozitare. Canapeaua are trei poziții de transformare.
| Dimensiunea spațiului de dormit | 200х160 cm |
| Producător | Icam |
| Garanție | 2 ani |
| Extensibil | Da |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Moldova |
| Adaos | Spuma poliuretanica |
| Lungime | 260 cm |
| Lăţime | 121 cm |
| Înălţime | 72 cm |