5 rate - 0%
Canapea dreaptă Icam Narcis 2 Delemont Grey 13607
Codul produsului: 13607
SKU: 853471
Descriere Canapea dreaptă Icam Narcis 2 Delemont Grey 13607
Narcis 2 este o canapea care vă va surprinde prin funcționalitatea sa. Datorită unui nou mecanism de transformare „foarfece”, canapeaua se transformă într-un pat imens cu două noptiere.
Mai este dotat și cu 2 lăzi de depozitare. Umplutura cu arcuri sinusoidale și spumă poliuretanică elastică va contribui la un somn confortabil și la o odihnă plăcută.
Caracteristici generale Canapea dreaptă Icam Narcis 2 Delemont Grey 13607
| Dimensiunea spațiului de dormit | 205x154 cm |
| Producător | Icam |
| Extensibil | Da |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Turcia |
| Adaos | Spuma poliuretanica |
| Lungime | 235 cm |
| Lăţime | 106 cm |
| Înălţime | 98 cm |
Recenzii Canapea dreaptă Icam Narcis 2 Delemont Grey 13607
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Narcis 2 este o canapea care vă va surprinde prin funcționalitatea sa. Datorită unui nou mecanism de transformare „foarfece”, canapeaua se transformă într-un pat imens cu două noptiere.
Mai este dotat și cu 2 lăzi de depozitare. Umplutura cu arcuri sinusoidale și spumă poliuretanică elastică va contribui la un somn confortabil și la o odihnă plăcută.
| Dimensiunea spațiului de dormit | 205x154 cm |
| Producător | Icam |
| Extensibil | Da |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Turcia |
| Adaos | Spuma poliuretanica |
| Lungime | 235 cm |
| Lăţime | 106 cm |
| Înălţime | 98 cm |
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.