Canapea dreaptă extensibilă Dallas 026177
Descriere Canapea dreaptă extensibilă Dallas 026177
Relaxați-vă confortabil pe canapeaua noastră stilată și practică Dallas. Această canapea dreaptă respectă toate standardele GOST, garantând calitate înaltă și durabilitate. Șezutul și spătarul moi, umplute cu PPU dens și întărite cu arcuri tip "șarpe", vă vor oferi un confort deosebit. Spătarul rabatabil cu mecanism "clic-clac" permite transformarea ușoară a canapelei într-un loc de dormit de dimensiuni 120x190 cm. Materialul picioarelor este frasin. Absența brațelor face ca această canapea să fie ideală pentru spațiile mici, oferind un spațiu maxim pentru relaxare.
Avantaje:
- Mecanism de transformare simplu și fiabil.
- Design interesant.
- Cadru rezistent și durabil.
Materialele utilizate în canapeaua Dallas:
-
Umplutura. Șezutul și spătarul sunt umplute cu spumă poliuretanică ecologică. Aceasta este o spumă artificială de nouă generație care oferă un confort deosebit în timpul relaxării. Umplutura permite o bună circulație a aerului, prevenind acumularea de praf și umiditate.
-
Cadru. Este realizat din DSP și lemn de brad. Această combinație asigură o rezistență maximă a structurii, stabilitate la încărcături mari, fiabilitate și durabilitate.
Caracteristici generale Canapea dreaptă extensibilă Dallas 026177
| Material picioare | Lemn |
| Tip arcuri | Șarpe |
| Lungimea suprafeței de dormit | 190 cm |
| Lățimea suprafeței de dormit | 120 cm |
| Mecanismul de extensie | Click-Clack |
| Extensibil | Da |
| Ladă de depozitare | Nu |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Ucraina |
| Perne decorative | Nu |
| Adaos | Spuma poliuretanica |
| Înălţime | 83 cm |
| Lăţime | 70 cm |
| Lungime | 190 cm |
| Material carcasă | Plăci din lemn, MDF |
Recenzii Canapea dreaptă extensibilă Dallas 026177
Vom livra pînă la 19.05.2026
Relaxați-vă confortabil pe canapeaua noastră stilată și practică Dallas. Această canapea dreaptă respectă toate standardele GOST, garantând calitate înaltă și durabilitate. Șezutul și spătarul moi, umplute cu PPU dens și întărite cu arcuri tip "șarpe", vă vor oferi un confort deosebit. Spătarul rabatabil cu mecanism "clic-clac" permite transformarea ușoară a canapelei într-un loc de dormit de dimensiuni 120x190 cm. Materialul picioarelor este frasin. Absența brațelor face ca această canapea să fie ideală pentru spațiile mici, oferind un spațiu maxim pentru relaxare.
Avantaje:
- Mecanism de transformare simplu și fiabil.
- Design interesant.
- Cadru rezistent și durabil.
Materialele utilizate în canapeaua Dallas:
-
Umplutura. Șezutul și spătarul sunt umplute cu spumă poliuretanică ecologică. Aceasta este o spumă artificială de nouă generație care oferă un confort deosebit în timpul relaxării. Umplutura permite o bună circulație a aerului, prevenind acumularea de praf și umiditate.
-
Cadru. Este realizat din DSP și lemn de brad. Această combinație asigură o rezistență maximă a structurii, stabilitate la încărcături mari, fiabilitate și durabilitate.
| Material picioare | Lemn |
| Tip arcuri | Șarpe |
| Lungimea suprafeței de dormit | 190 cm |
| Lățimea suprafeței de dormit | 120 cm |
| Mecanismul de extensie | Click-Clack |
| Extensibil | Da |
| Ladă de depozitare | Nu |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Ucraina |
| Perne decorative | Nu |
| Adaos | Spuma poliuretanica |
| Înălţime | 83 cm |
| Lăţime | 70 cm |
| Lungime | 190 cm |
| Material carcasă | Plăci din lemn, MDF |