Fotoliu gaming AKRacing Core LX Plus Black/Red 04451
Descriere Fotoliu gaming AKRacing Core LX Plus Black/Red 04451
Fotoliu Gaming ergonomic Core LX Plus. Datorită cotierelor rotunjite cu tampoane moi, oboseala nu se acumulează în mâini, iar spătarul înalt cu o tetieră confortabilă ameliorează stresul din gât și din regiunea lombară. Practic și plăcut la atingere, tapițeria din piele artificială își păstrează aspectul original chiar și în cazul utilizării intensive.
Funcții:
Cotiere reglabile: 3D
Tipul mecanismului: Mecanism standard
Unghi de înclinare reglabil: 3-18 °
Blocare înclinare: Da
Unghiul de înclinare: 180 °
Clasa de ridicare pe gaz: Clasa 4 de ridicare pe gaz
Unghiul reglabil al spătarului: Da
Pernă lombară reglabilă: Da
Tetieră reglabilă: Da
Îndeplinește / depășește standardele ANSI / BIFMA: Da
Mobilierul se livrează în formă dezasamblată și ambalat.
Caracteristici generale Fotoliu gaming AKRacing Core LX Plus Black/Red 04451
| Greutate maximală admisă | 150 kg |
| Producător | AKRacing |
| Înălțime minimală | 129 cm |
| Înălţime | 137 cm |
| Înălțime șezut min. | 36 cm |
| Înălțime șezut max. | 44 cm |
| Înălțime spătar | 87 cm |
| Lățime șezut | 38 cm |
| Material tapiţerie | Piele artificială |
| Materialul şezutului | Piele artificială |
| Material carcasă | Oțel |
| Altele | Mecanism de înclinare, Сotiere, Înclinarea spătar, Reglarea pe înălţime |
Recenzii Fotoliu gaming AKRacing Core LX Plus Black/Red 04451
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Fotoliu Gaming ergonomic Core LX Plus. Datorită cotierelor rotunjite cu tampoane moi, oboseala nu se acumulează în mâini, iar spătarul înalt cu o tetieră confortabilă ameliorează stresul din gât și din regiunea lombară. Practic și plăcut la atingere, tapițeria din piele artificială își păstrează aspectul original chiar și în cazul utilizării intensive.
Funcții:
Cotiere reglabile: 3D
Tipul mecanismului: Mecanism standard
Unghi de înclinare reglabil: 3-18 °
Blocare înclinare: Da
Unghiul de înclinare: 180 °
Clasa de ridicare pe gaz: Clasa 4 de ridicare pe gaz
Unghiul reglabil al spătarului: Da
Pernă lombară reglabilă: Da
Tetieră reglabilă: Da
Îndeplinește / depășește standardele ANSI / BIFMA: Da
Mobilierul se livrează în formă dezasamblată și ambalat.
| Greutate maximală admisă | 150 kg |
| Producător | AKRacing |
| Înălțime minimală | 129 cm |
| Înălţime | 137 cm |
| Înălțime șezut min. | 36 cm |
| Înălțime șezut max. | 44 cm |
| Înălțime spătar | 87 cm |
| Lățime șezut | 38 cm |
| Material tapiţerie | Piele artificială |
| Materialul şezutului | Piele artificială |
| Material carcasă | Oțel |
| Altele | Mecanism de înclinare, Сotiere, Înclinarea spătar, Reglarea pe înălţime | Culoare | Black |