Voal de aer Ballu BHC-CE-3 11676
Descriere Voal de aer Ballu BHC-CE-3 11676
Perdeaua de aer electrică Ballu BHC-CE-3 este o perdea de aer compactă cu o putere de 3 kW și o capacitate de până la 300 mc/h cu un set optim de funcții. Ballu BHC-CE-3 se folosește pentru protejarea ușilor și a ferestrelor de distribuție cu lățime de până la 50 cm.
Perdeaua se montează orizontal deasupra deschiderii cu două șuruburi și se leagă la o priză standard de 16A 220V, cablul de alimentare este inclus în kit-ul de perdea. Perdeaua de aer funcționează în două moduri de ieșire a căldurii – „jumătate de putere” și „putere maximă”.
Comutarea între moduri se realizează cu ajutorul tastelor rezistente la praf cu indicație luminoasă de funcționare, care sunt situate pe corpul perdelei de aer. Acoperirea cu polimer durabil și tratamentul anticoroziv al corpului asigură păstrarea aspectului echipamentului pe toată perioada de funcționare.
Caracteristici generale Voal de aer Ballu BHC-CE-3 11676
| Producător | Ballu |
| Tipul de instalare | Pe perete |
| Tip de control | Mecanic |
| Consum de energie | 3000 W |
| Grad de protecție | IP20 |
| Lăţime | 50 cm |
| Înălţime | 21 cm |
| Adâncime | 13 cm |
| Altele | Oprire automată, Termostat, Reglare puterii, Indicaţie |
| Greutate | 3.9 kg |
Recenzii Voal de aer Ballu BHC-CE-3 11676
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Perdeaua de aer electrică Ballu BHC-CE-3 este o perdea de aer compactă cu o putere de 3 kW și o capacitate de până la 300 mc/h cu un set optim de funcții. Ballu BHC-CE-3 se folosește pentru protejarea ușilor și a ferestrelor de distribuție cu lățime de până la 50 cm.
Perdeaua se montează orizontal deasupra deschiderii cu două șuruburi și se leagă la o priză standard de 16A 220V, cablul de alimentare este inclus în kit-ul de perdea. Perdeaua de aer funcționează în două moduri de ieșire a căldurii – „jumătate de putere” și „putere maximă”.
Comutarea între moduri se realizează cu ajutorul tastelor rezistente la praf cu indicație luminoasă de funcționare, care sunt situate pe corpul perdelei de aer. Acoperirea cu polimer durabil și tratamentul anticoroziv al corpului asigură păstrarea aspectului echipamentului pe toată perioada de funcționare.
| Producător | Ballu |
| Tipul de instalare | Pe perete |
| Tip de control | Mecanic |
| Consum de energie | 3000 W |
| Grad de protecție | IP20 |
| Lăţime | 50 cm |
| Înălţime | 21 cm |
| Adâncime | 13 cm |
| Altele | Oprire automată, Termostat, Reglare puterii, Indicaţie |
| Greutate | 3.9 kg |