Mașină de spălat vase Whirlpool WSFO 3O23 PF 12509
Codul produsului: 12509
SKU: 853207
Descriere Mașină de spălat vase Whirlpool WSFO 3O23 PF 12509
Mașină de spălat vase Whirlpool WSFO 3O23 PF
Principalele caracteristici
- Tip mașină - mașină de spălat vase
- Tip de instalare - De sine stătător
- Format - Îngust
- Încărcare maximă - 10 seturi
- Sistem de uscare - Condens
Eficienţă
- Clasa de eficiență a spălării - A
- Clasa de uscare - A
- Clasa de eficiență energetică - A
- Consum de apă - 9 l
- Racord apă caldă - da
- Max. Nivel de zgomot - 43 dB
Particularități
- Număr de programe - 7
- Condiții de temperatură - 45°/ 50°/ 65°
- Programe automate - Mod Eco, intensiv, rapid, normal
Control și afișare
- Indicație - da
- Comutatoare de control - Butoane
- Semnal sonor - Da
- Temporizator de pornire întârziată - Da
- Blocare pentru copii - Da
Dimensiuni si Greutate
- Lățimea nișei - 45 cm
- Adâncimea nișei - 59 cm
- Lățime - 45 cm
- Înălțime - 85 cm
- Adâncime - 59 cm
- Greutate - 39 kg
Caracteristici generale Mașină de spălat vase Whirlpool WSFO 3O23 PF 12509
| Producător | Whirlpool |
| Garanție | 2 ani |
| Numărul de locuri | 10 |
| Tipul de instalare | De podea |
| Tip de control | Mecanic |
| Numărul de moduri | 7 |
| Clasa de eficienţă energetică | A |
| Lăţime | 45 cm |
| Înălţime | 85 cm |
| Adâncime | 59 cm |
| Caracteristici speciale | Timer |
| Consum de apă | 9 l |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Altele | Semnal acustic pentru usa deschisa, Child lock |
Recenzii Mașină de spălat vase Whirlpool WSFO 3O23 PF 12509
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Mașină de spălat vase Whirlpool WSFO 3O23 PF
Principalele caracteristici
- Tip mașină - mașină de spălat vase
- Tip de instalare - De sine stătător
- Format - Îngust
- Încărcare maximă - 10 seturi
- Sistem de uscare - Condens
Eficienţă
- Clasa de eficiență a spălării - A
- Clasa de uscare - A
- Clasa de eficiență energetică - A
- Consum de apă - 9 l
- Racord apă caldă - da
- Max. Nivel de zgomot - 43 dB
Particularități
- Număr de programe - 7
- Condiții de temperatură - 45°/ 50°/ 65°
- Programe automate - Mod Eco, intensiv, rapid, normal
Control și afișare
- Indicație - da
- Comutatoare de control - Butoane
- Semnal sonor - Da
- Temporizator de pornire întârziată - Da
- Blocare pentru copii - Da
Dimensiuni si Greutate
- Lățimea nișei - 45 cm
- Adâncimea nișei - 59 cm
- Lățime - 45 cm
- Înălțime - 85 cm
- Adâncime - 59 cm
- Greutate - 39 kg
| Producător | Whirlpool |
| Garanție | 2 ani |
| Numărul de locuri | 10 |
| Tipul de instalare | De podea |
| Tip de control | Mecanic |
| Numărul de moduri | 7 |
| Clasa de eficienţă energetică | A |
| Lăţime | 45 cm |
| Înălţime | 85 cm |
| Adâncime | 59 cm |
| Caracteristici speciale | Timer |
| Consum de apă | 9 l |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Altele | Semnal acustic pentru usa deschisa, Child lock |
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.