Pat Toscana 160 x 200 cm London 16 025410
Descriere Pat Toscana 160 x 200 cm London 16 025410
Patul Toscana este o alegere practică și accesibilă din segmentul econom, ideal pentru un dormitor modern și funcțional. Conceput ca pat dublu, acesta oferă un suport solid sub saltea, fiind echipat cu mecanism de ridicare și sertare de depozitare, soluții utile pentru economisirea spațiului.
Are o lungime exterioară de 215 cm, lățimea exterioară de 170 cm, o tăblie de cap înaltă de 103 cm, care asigură confort în utilizare, și o tăblie de picioare de 30 cm. Piciorușele de 10 cm facilitează curățenia sub pat. Tapițeria din stofă adaugă un aspect plăcut și confortabil.
Patul este produs în Ucraina, dispune de mecanism de ridicare inclus, iar salteaua nu este inclusă, oferindu-ți libertatea de a alege varianta potrivită nevoilor tale.
Caracteristici generale Pat Toscana 160 x 200 cm London 16 025410
| Segment | Econom |
| Tip | pat dublu |
| Baza sub saltea | Suport în complet, Mecanism de ridicare, Sertare depozitare |
| Lățimea exterioară | 170 cm |
| Lungime exterioară | 215 cm |
| Înălțimea părții de cap | 103 cm |
| Înălțimea tablei de picioare | 30 cm |
| Înălțimea piciorușelor | 10 cm |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Ucraina |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Nu |
| Altă tapițerie la comandă | Nu |
| Culoare | London 16 |
Recenzii Pat Toscana 160 x 200 cm London 16 025410
Vom livra pînă la 13.05.2026
Patul Toscana este o alegere practică și accesibilă din segmentul econom, ideal pentru un dormitor modern și funcțional. Conceput ca pat dublu, acesta oferă un suport solid sub saltea, fiind echipat cu mecanism de ridicare și sertare de depozitare, soluții utile pentru economisirea spațiului.
Are o lungime exterioară de 215 cm, lățimea exterioară de 170 cm, o tăblie de cap înaltă de 103 cm, care asigură confort în utilizare, și o tăblie de picioare de 30 cm. Piciorușele de 10 cm facilitează curățenia sub pat. Tapițeria din stofă adaugă un aspect plăcut și confortabil.
Patul este produs în Ucraina, dispune de mecanism de ridicare inclus, iar salteaua nu este inclusă, oferindu-ți libertatea de a alege varianta potrivită nevoilor tale.
| Segment | Econom |
| Tip | pat dublu |
| Baza sub saltea | Suport în complet, Mecanism de ridicare, Sertare depozitare |
| Lățimea exterioară | 170 cm |
| Lungime exterioară | 215 cm |
| Înălțimea părții de cap | 103 cm |
| Înălțimea tablei de picioare | 30 cm |
| Înălțimea piciorușelor | 10 cm |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Ucraina |
| Mecanism de ridicare | Da |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Nu |
| Altă tapițerie la comandă | Nu | Culoare | London 16 |