5 rate - 0%
Pat Askona Silvana 160 x 200 cm 09931
Codul produsului: 09931
SKU: 852479
Descriere Pat Askona Silvana 160 x 200 cm 09931
Silvana este un pat modern, de încredere și stilat, cu tăblie înaltă și voluminoasă (înălțimea spătarului 140 cm, grosimea 12 cm).
Patul va fi o soluție excelentă pentru un dormitor spațios, luminos în stil modern. Silvana este un mobilier clasic al stilului european, în care principalul lucru este confortul și caracterul practic.
Echipament:
- Bază Askona; bază cu lamele;
- Setul include fixarea spatelui patului pe perete.
- Inălțimea recomandată a saltelei este de minim 23 cm
Caracteristici generale Pat Askona Silvana 160 x 200 cm 09931
| Segment | Premium |
| Producător | Askona |
| Tip | pat dublu |
| Baza sub saltea | Mecanism de ridicare, Sertare depozitare |
| Lățimea exterioară | 176 cm |
| Lungime exterioară | 219 cm |
| Înălțimea părții de cap | 141 cm |
| Înălțimea recomandată a saltelei | 23 cm |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Rusia |
| Material carcasă | Oțel |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Nu |
| Altă tapițerie la comandă | Nu |
Recenzii Pat Askona Silvana 160 x 200 cm 09931
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Silvana este un pat modern, de încredere și stilat, cu tăblie înaltă și voluminoasă (înălțimea spătarului 140 cm, grosimea 12 cm).
Patul va fi o soluție excelentă pentru un dormitor spațios, luminos în stil modern. Silvana este un mobilier clasic al stilului european, în care principalul lucru este confortul și caracterul practic.
Echipament:
- Bază Askona; bază cu lamele;
- Setul include fixarea spatelui patului pe perete.
- Inălțimea recomandată a saltelei este de minim 23 cm
| Segment | Premium |
| Producător | Askona |
| Tip | pat dublu |
| Baza sub saltea | Mecanism de ridicare, Sertare depozitare |
| Lățimea exterioară | 176 cm |
| Lungime exterioară | 219 cm |
| Înălțimea părții de cap | 141 cm |
| Înălțimea recomandată a saltelei | 23 cm |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Rusia |
| Material carcasă | Oțel |
| Mecanism de ridicare | Da |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Nu |
| Altă tapițerie la comandă | Nu |
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.