Pat Noris în set cu salteaua Boom-3 160 x 200 cm London 02 026062
Descriere Pat Noris în set cu salteaua Boom-3 160 x 200 cm London 02 026062
Setul de pat Noris cu saltea Boom-3 este o alegere practică și confortabilă pentru dormitoarele moderne, potrivit segmentului econom. Patul dublu are un design elegant, tapițat în stofă plăcută la atingere, care oferă un aspect cald și primitor încăperii. Dimensiunile exterioare de 170 x 215 cm îl fac potrivit pentru utilizarea zilnică, oferind spațiu generos pentru odihnă.
Modelul este echipat cu suport pentru saltea inclus, mecanism de ridicare și sertare pentru depozitare, oferind o soluție eficientă pentru păstrarea lenjeriei, pernelor sau altor accesorii. Partea de cap are înălțimea de 103 cm, oferind susținere comodă, iar tabla de picioare de 30 cm completează armonios designul. Piciorușele de 10 cm asigură stabilitate și un aspect ușor aerisit.
Salteaua Boom-3 inclusă are înălțimea de 20 cm și este realizată cu arcuri independente, care contribuie la distribuirea corectă a greutății și la un somn confortabil. Duritatea medie o face potrivită pentru diferite preferințe de odihnă, iar sarcina maximă admisă este de 120 kg pentru o persoană. Husa este nedetașabilă, iar produsul este fabricat în Ucraina.
Caracteristici generale Pat Noris în set cu salteaua Boom-3 160 x 200 cm London 02 026062
| Segment | Econom |
| Tip | Cu arcuri |
| Tip de arcuri | Independente |
| Duritate | Mediu |
| Baza sub saltea | Suport în complet, Mecanism de ridicare, Sertare depozitare |
| Lățimea exterioară | 170 cm |
| Sarcină maximă (1 persoană) | 120 kg |
| Lungime exterioară | 215 cm |
| Înălțimea tablei de picioare | 30 cm |
| Înălțimea părții de cap | 103 cm |
| Înălțimea piciorușelor | 10 cm |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Ucraina |
| Saltea inclusă | Da |
| Culoare | London 02 |
Recenzii Pat Noris în set cu salteaua Boom-3 160 x 200 cm London 02 026062
Vom livra pînă la 19.05.2026
Setul de pat Noris cu saltea Boom-3 este o alegere practică și confortabilă pentru dormitoarele moderne, potrivit segmentului econom. Patul dublu are un design elegant, tapițat în stofă plăcută la atingere, care oferă un aspect cald și primitor încăperii. Dimensiunile exterioare de 170 x 215 cm îl fac potrivit pentru utilizarea zilnică, oferind spațiu generos pentru odihnă.
Modelul este echipat cu suport pentru saltea inclus, mecanism de ridicare și sertare pentru depozitare, oferind o soluție eficientă pentru păstrarea lenjeriei, pernelor sau altor accesorii. Partea de cap are înălțimea de 103 cm, oferind susținere comodă, iar tabla de picioare de 30 cm completează armonios designul. Piciorușele de 10 cm asigură stabilitate și un aspect ușor aerisit.
Salteaua Boom-3 inclusă are înălțimea de 20 cm și este realizată cu arcuri independente, care contribuie la distribuirea corectă a greutății și la un somn confortabil. Duritatea medie o face potrivită pentru diferite preferințe de odihnă, iar sarcina maximă admisă este de 120 kg pentru o persoană. Husa este nedetașabilă, iar produsul este fabricat în Ucraina.
| Segment | Econom |
| Tip | Cu arcuri |
| Tip de arcuri | Independente |
| Duritate | Mediu |
| Baza sub saltea | Suport în complet, Mecanism de ridicare, Sertare depozitare |
| Lățimea exterioară | 170 cm |
| Sarcină maximă (1 persoană) | 120 kg |
| Lungime exterioară | 215 cm |
| Înălțimea tablei de picioare | 30 cm |
| Înălțimea părții de cap | 103 cm |
| Înălțimea piciorușelor | 10 cm |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Ucraina |
| Saltea inclusă | Da | Culoare | London 02 |