Pat Palma 140 x 200 cm 07598
Descriere Pat Palma 140 x 200 cm 07598
Descoperă misterul somnului cu patul nostru, tapițat în stofă fină sau eco-piele aleasă de tine. Cu un mecanism de ridicare ingenios, o ladă spațioasă pentru păstrarea secretelor, lamele premium și o tăblie cu nasturi care creează fascinante desene geometrice. O gamă variată de culori în stofă și eco-piele oferă un spațiu pentru fiecare vis. Personalizează dimensiunile pentru a adăuga nota ta distinctivă în lumea viselor. Transformă-ți dormitorul într-un tărâm al misterelor și confortului!
Caracteristici generale Pat Palma 140 x 200 cm 07598
| Segment | Comfort |
| Tip | pat de o persoană, pat dublu |
| Baza sub saltea | Suport în complet, Sertare depozitare |
| Lățimea exterioară | 153 cm |
| Lungime exterioară | 213 cm |
| Înălțimea părții de cap | 112 cm |
| Înălțimea piciorușelor | 11 cm |
| Nișă sub saltea | 5 cm |
| Țara de origine | Moldova |
| Material carcasă | Oțel |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Da |
| Altă tapițerie la comandă | Da |
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Descoperă misterul somnului cu patul nostru, tapițat în stofă fină sau eco-piele aleasă de tine. Cu un mecanism de ridicare ingenios, o ladă spațioasă pentru păstrarea secretelor, lamele premium și o tăblie cu nasturi care creează fascinante desene geometrice. O gamă variată de culori în stofă și eco-piele oferă un spațiu pentru fiecare vis. Personalizează dimensiunile pentru a adăuga nota ta distinctivă în lumea viselor. Transformă-ți dormitorul într-un tărâm al misterelor și confortului!
| Segment | Comfort |
| Tip | pat de o persoană, pat dublu |
| Baza sub saltea | Suport în complet, Sertare depozitare |
| Lățimea exterioară | 153 cm |
| Lungime exterioară | 213 cm |
| Înălțimea părții de cap | 112 cm |
| Înălțimea piciorușelor | 11 cm |
| Nișă sub saltea | 5 cm |
| Țara de origine | Moldova |
| Material carcasă | Oțel |
| Mecanism de ridicare | Da |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Da |
| Altă tapițerie la comandă | Da |