Canapea de colț Icam Narcis 2 13326
Descriere Canapea de colț Icam Narcis 2 13326
Colțarul este o soluție potrivită pentru cei ce-și doresc un pat relaxant, dar nu au suficient spațiu. Narcis 2 vă va surprinde prin funcționalitatea sa, datorită mecanismului de transformare “foarfece”, colțarul se transformă într-un pat imens cu o noptieră.
Mai este dotat și cu 2 lăzi de depozitare. Umplutura cu arcuri sinusoidale și spumă poliuretanică elastică, va contribui la un somn sănătos.
Caracteristici generale Canapea de colț Icam Narcis 2 13326
| Dimensiunea spațiului de dormit | 200x155 cm |
| Producător | Icam |
| Garanție | 2 ani |
| Extensibil | Da |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Moldova |
| Adaos | Spuma poliuretanica |
| Lungime | 210 cm |
| Lăţime | 155 cm |
| Înălţime | 98 cm |
Recenzii Canapea de colț Icam Narcis 2 13326
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Colțarul este o soluție potrivită pentru cei ce-și doresc un pat relaxant, dar nu au suficient spațiu. Narcis 2 vă va surprinde prin funcționalitatea sa, datorită mecanismului de transformare “foarfece”, colțarul se transformă într-un pat imens cu o noptieră.
Mai este dotat și cu 2 lăzi de depozitare. Umplutura cu arcuri sinusoidale și spumă poliuretanică elastică, va contribui la un somn sănătos.
| Dimensiunea spațiului de dormit | 200x155 cm |
| Producător | Icam |
| Garanție | 2 ani |
| Extensibil | Da |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Moldova |
| Adaos | Spuma poliuretanica |
| Lungime | 210 cm |
| Lăţime | 155 cm |
| Înălţime | 98 cm |