5 rate - 0%
Scaun de birou cu masaj Magnus MC 050 14001
Codul produsului: 14001
SKU: 853932
Descriere Scaun de birou cu masaj Magnus MC 050 14001
MC 050 cu masaj - un model super confortabil de fotoliu pentru birou. Creazăți un confort deplin acasă sau în oficiu.
Carcateristici:
- Mecanism- multibloc
- Rotile – siliconate,
- 7 puncte masaj cu controller (5 programe),
- Suport pentru picioare, de tip pliabil.
Caracteristici generale Scaun de birou cu masaj Magnus MC 050 14001
| Producător | Magnus |
| Înălțime minimală | 106 cm |
| Înălţime | 120 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Înălțime spătar | 65 cm |
| Lățime șezut | 55 cm |
| Material tapiţerie | Eco Piele |
| Material carcasă | Oțel |
| Altele | Mecanism de înclinare, Сotiere, Înclinarea spătar, Reglarea pe înălţime |
Recenzii Scaun de birou cu masaj Magnus MC 050 14001
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
MC 050 cu masaj - un model super confortabil de fotoliu pentru birou. Creazăți un confort deplin acasă sau în oficiu.
Carcateristici:
- Mecanism- multibloc
- Rotile – siliconate,
- 7 puncte masaj cu controller (5 programe),
- Suport pentru picioare, de tip pliabil.
| Producător | Magnus |
| Înălțime minimală | 106 cm |
| Înălţime | 120 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Înălțime spătar | 65 cm |
| Lățime șezut | 55 cm |
| Material tapiţerie | Eco Piele |
| Material carcasă | Oțel |
| Altele | Mecanism de înclinare, Сotiere, Înclinarea spătar, Reglarea pe înălţime |
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.