Fotoliu de birou DP M936 Black 07886
Descriere Fotoliu de birou DP M936 Black 07886
Muncește în confort cu scaunul M936 în nuanța neagră. Picioarele și baza acestuia sunt realizate din plastic rezistent.
Corpul fotoliului este executat din metal, placaj și spumă poliuretanică, fiind tapițat cu plasă acrilică. Dotat cu mecanism Tilt: ridicare – coborâre, balansare liberă cu fixare în poziție de lucru și ajustare tensiune de balans.
Înălțimea minimă de la nivelul pardoselei până la șezut constituie 43 cm, iar cea maximă – 53 cm, cu o înălțime totală de 130 cm. Lățimea șezutului pe interior este de 50 cm, iar lățimea totală – 65 cm.
Caracteristici generale Fotoliu de birou DP M936 Black 07886
| Greutate maximală admisă | 150 kg |
| Producător | DP |
| Lăţime | 65 cm |
| Înălţime | 130 cm |
| Înălțime șezut min. | 43 cm |
| Înălțime șezut max. | 53 cm |
| Înălțime spătar | 63 cm |
| Lățime șezut | 50 cm |
| Material tapiţerie | Net |
| Materialul şezutului | Plastic |
| Material carcasă | Plastic |
| Altele | Mecanism de înclinare, Сotiere, Înclinarea spătar, Reglarea pe înălţime |
Recenzii Fotoliu de birou DP M936 Black 07886
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Muncește în confort cu scaunul M936 în nuanța neagră. Picioarele și baza acestuia sunt realizate din plastic rezistent.
Corpul fotoliului este executat din metal, placaj și spumă poliuretanică, fiind tapițat cu plasă acrilică. Dotat cu mecanism Tilt: ridicare – coborâre, balansare liberă cu fixare în poziție de lucru și ajustare tensiune de balans.
Înălțimea minimă de la nivelul pardoselei până la șezut constituie 43 cm, iar cea maximă – 53 cm, cu o înălțime totală de 130 cm. Lățimea șezutului pe interior este de 50 cm, iar lățimea totală – 65 cm.
| Greutate maximală admisă | 150 kg |
| Producător | DP |
| Lăţime | 65 cm |
| Înălţime | 130 cm |
| Înălțime șezut min. | 43 cm |
| Înălțime șezut max. | 53 cm |
| Înălțime spătar | 63 cm |
| Lățime șezut | 50 cm |
| Material tapiţerie | Net |
| Materialul şezutului | Plastic |
| Material carcasă | Plastic |
| Altele | Mecanism de înclinare, Сotiere, Înclinarea spătar, Reglarea pe înălţime |