5 rate - 0%
Canapea dreaptă extensibilă DP Lira Grey 06842
Codul produsului: 06842
SKU: 851586
Descriere Canapea dreaptă extensibilă DP Lira Grey 06842
Canapeaua dreaptă Lira va ajuta la organizarea unei zone de relaxare în camera de zi. Designul laconic se va potrivi cu aproape orice interior, iar mecanismul de pliere vă va permite să vă lăsați oaspeții peste noapte.
Mobilierul se livrează în formă dezasamblată și ambalat.
Caracteristici generale Canapea dreaptă extensibilă DP Lira Grey 06842
| Material picioare | Metal |
| Producător | DP |
| Lungimea suprafeței de dormit | 190 cm |
| Lățimea suprafeței de dormit | 155 cm |
| Mecanismul de extensie | Euro-carte |
| Extensibil | Da |
| Numărul de locuri | 4 |
| Tapiterie | Stofă |
| Adaos | Spuma poliuretanica, Pîslă |
| Înălţime | 80 cm |
| Lungime | 215 cm |
| Adâncime | 100 cm |
| Adâncime șezut | 75 cm |
| Înălțime spătar | 36 cm |
| Lățime șezut | 190 cm |
| Înălțime până la șezut | 46 cm |
Recenzii Canapea dreaptă extensibilă DP Lira Grey 06842
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Canapeaua dreaptă Lira va ajuta la organizarea unei zone de relaxare în camera de zi. Designul laconic se va potrivi cu aproape orice interior, iar mecanismul de pliere vă va permite să vă lăsați oaspeții peste noapte.
Mobilierul se livrează în formă dezasamblată și ambalat.
| Material picioare | Metal |
| Producător | DP |
| Lungimea suprafeței de dormit | 190 cm |
| Lățimea suprafeței de dormit | 155 cm |
| Mecanismul de extensie | Euro-carte |
| Extensibil | Da |
| Numărul de locuri | 4 |
| Tapiterie | Stofă |
| Adaos | Spuma poliuretanica, Pîslă |
| Înălţime | 80 cm |
| Lungime | 215 cm |
| Adâncime | 100 cm |
| Adâncime șezut | 75 cm |
| Înălțime spătar | 36 cm |
| Lățime șezut | 190 cm |
| Înălțime până la șezut | 46 cm |
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.