Pat Askona Elisa 160 x 200 cm 09925
Descriere Pat Askona Elisa 160 x 200 cm 09925
Patul Elisa va adăuga armonie interiorului și va crea o atmosferă de calm și confort. Elisa combină noblețea clasicilor cu funcționalitatea minimalismului modern.
Tăblia oferă patului soliditate, iar cusăturile-pliuri spectaculoase care se intersectează oferă volum. Perimetrul moale și colțurile rotunjite fac ca Elisa să fie sigură chiar și pentru copii.
Echipată cu:
- Bază Askona; bază cu lamele;
Este important să știți:
- Prețul patului poate varia în funcție de țesătura aleasă; înălțimea recomandată a saltelei este de până la 30 cm;
- Tablia Elisa poate fi achizitionată separat;
- Salteaua nu este inclusă în preț, o puteți cumpăra de la noi;
Avantajele patului Eliza:
- O colecție mare de țesături și piele ecologică - o oportunitate de a oferi patului o individualitate;
- Materialele îndeplinesc standarde europene înalte;
- Practic în îngrijire: husa de pe părțile laterale este detașabilă - este exclusă deteriorarea materialului în timpul transportării;
- Spătar - material de tapițerie
Pat Elisa: noblețea formei - pentru armonia somnului!
Caracteristici generale Pat Askona Elisa 160 x 200 cm 09925
| Tip | pat dublu |
| Producător | Askona |
| Garanție | 1.5 ani |
| Baza sub saltea | Mecanism de ridicare |
| Lățimea exterioară | 171 cm |
| Lungime exterioară | 219 cm |
| Înălțimea părții de cap | 109 cm |
| Înălțimea recomandată a saltelei | 30 cm |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Rusia |
| Material carcasă | Oțel |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Nu |
| Altă tapițerie la comandă | Nu |
Recenzii Pat Askona Elisa 160 x 200 cm 09925
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Patul Elisa va adăuga armonie interiorului și va crea o atmosferă de calm și confort. Elisa combină noblețea clasicilor cu funcționalitatea minimalismului modern.
Tăblia oferă patului soliditate, iar cusăturile-pliuri spectaculoase care se intersectează oferă volum. Perimetrul moale și colțurile rotunjite fac ca Elisa să fie sigură chiar și pentru copii.
Echipată cu:
- Bază Askona; bază cu lamele;
Este important să știți:
- Prețul patului poate varia în funcție de țesătura aleasă; înălțimea recomandată a saltelei este de până la 30 cm;
- Tablia Elisa poate fi achizitionată separat;
- Salteaua nu este inclusă în preț, o puteți cumpăra de la noi;
Avantajele patului Eliza:
- O colecție mare de țesături și piele ecologică - o oportunitate de a oferi patului o individualitate;
- Materialele îndeplinesc standarde europene înalte;
- Practic în îngrijire: husa de pe părțile laterale este detașabilă - este exclusă deteriorarea materialului în timpul transportării;
- Spătar - material de tapițerie
Pat Elisa: noblețea formei - pentru armonia somnului!
| Tip | pat dublu |
| Producător | Askona |
| Garanție | 1.5 ani |
| Baza sub saltea | Mecanism de ridicare |
| Lățimea exterioară | 171 cm |
| Lungime exterioară | 219 cm |
| Înălțimea părții de cap | 109 cm |
| Înălțimea recomandată a saltelei | 30 cm |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Rusia |
| Material carcasă | Oțel |
| Mecanism de ridicare | Da |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Nu |
| Altă tapițerie la comandă | Nu |