Pat Boston 160 x 200 cm 025881
Descriere Pat Boston 160 x 200 cm 025881
Patul Boston 1600 reprezintă o soluție rafinată pentru amenajarea spațiului de odihnă, îmbinând estetica modernă cu funcționalitatea. Designul se remarcă prin linii elegante și finisaje de înaltă calitate, oferind încăperii o atmosferă caldă și sofisticată. Fabricat din materiale rezistente, având corpul din PAL în nuanța ivory și fațada din MDF în nuanța vanilla supermat, patul garantează o durabilitate excelentă în timp și o întreținere ușoară.
Acest model este conceput pentru saltea de 160 x 200 cm, oferind un confort deplin. Cu o lățime exterioară de 1670 mm, o adâncime de 2042 mm și o înălțime a tăbliei de 825 mm, acesta se integrează perfect într-un decor modern sau clasic. Structura sa solidă și finisajul impecabil asigură stabilitate, transformându-l în elementul principal al camerei destinate relaxării.
Specificații produs: pat Boston 1600 (1670x2042x825 mm) realizat cu corp din PAL (ivory) și fațadă din MDF (vanilla supermat).
Salteaua nu este inclusă în preț!
Caracteristici generale Pat Boston 160 x 200 cm 025881
| Producător | Yasen |
| Baza sub saltea | Suport în complet |
| Lățimea exterioară | 167 cm |
| Lungime exterioară | 204.2 cm |
| Înălțimea părții de cap | 82.5 cm |
| Material carcasă | MDF |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Nu |
Recenzii Pat Boston 160 x 200 cm 025881
Vom livra pînă la 22.05.2026
Patul Boston 1600 reprezintă o soluție rafinată pentru amenajarea spațiului de odihnă, îmbinând estetica modernă cu funcționalitatea. Designul se remarcă prin linii elegante și finisaje de înaltă calitate, oferind încăperii o atmosferă caldă și sofisticată. Fabricat din materiale rezistente, având corpul din PAL în nuanța ivory și fațada din MDF în nuanța vanilla supermat, patul garantează o durabilitate excelentă în timp și o întreținere ușoară.
Acest model este conceput pentru saltea de 160 x 200 cm, oferind un confort deplin. Cu o lățime exterioară de 1670 mm, o adâncime de 2042 mm și o înălțime a tăbliei de 825 mm, acesta se integrează perfect într-un decor modern sau clasic. Structura sa solidă și finisajul impecabil asigură stabilitate, transformându-l în elementul principal al camerei destinate relaxării.
Specificații produs: pat Boston 1600 (1670x2042x825 mm) realizat cu corp din PAL (ivory) și fațadă din MDF (vanilla supermat).
Salteaua nu este inclusă în preț!
| Producător | Yasen |
| Baza sub saltea | Suport în complet |
| Lățimea exterioară | 167 cm |
| Lungime exterioară | 204.2 cm |
| Înălțimea părții de cap | 82.5 cm |
| Material carcasă | MDF |
| Mecanism de ridicare | Nu |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Nu |