Pat Bliss 160 x 200 cm Dolce 01 025418
Descriere Pat Bliss 160 x 200 cm Dolce 01 025418
Patul Bliss este o alegere practică și accesibilă, ideal pentru un dormitor modern și funcțional. Conceput ca pat dublu, acesta oferă un suport solid sub saltea, fiind echipat cu mecanism de ridicare și sertare de depozitare, soluții utile pentru economisirea spațiului.
Are o lungime exterioară de 215 cm, lățimea exterioară de 170 cm, o tăblie de cap înaltă de 103 cm, care asigură confort în utilizare, și o tăblie de picioare de 30 cm. Piciorușele de 10 cm facilitează curățenia sub pat. Tapițeria din stofă adaugă un aspect plăcut și confortabil.
Patul este produs în Ucraina, dispune de mecanism de ridicare inclus, iar salteaua nu este inclusă, oferindu-ți libertatea de a alege varianta potrivită nevoilor tale.
Caracteristici generale Pat Bliss 160 x 200 cm Dolce 01 025418
| Segment | Comfort |
| Tip | pat dublu |
| Baza sub saltea | Suport în complet, Mecanism de ridicare, Sertare depozitare |
| Lățimea exterioară | 170 cm |
| Lungime exterioară | 215 cm |
| Înălțimea părții de cap | 103 cm |
| Înălțimea tablei de picioare | 30 cm |
| Înălțimea piciorușelor | 10 cm |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Ucraina |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Nu |
| Altă tapițerie la comandă | Nu |
| Culoare | Dolce 01 |
Recenzii Pat Bliss 160 x 200 cm Dolce 01 025418
Vom livra pînă la 13.05.2026
Patul Bliss este o alegere practică și accesibilă, ideal pentru un dormitor modern și funcțional. Conceput ca pat dublu, acesta oferă un suport solid sub saltea, fiind echipat cu mecanism de ridicare și sertare de depozitare, soluții utile pentru economisirea spațiului.
Are o lungime exterioară de 215 cm, lățimea exterioară de 170 cm, o tăblie de cap înaltă de 103 cm, care asigură confort în utilizare, și o tăblie de picioare de 30 cm. Piciorușele de 10 cm facilitează curățenia sub pat. Tapițeria din stofă adaugă un aspect plăcut și confortabil.
Patul este produs în Ucraina, dispune de mecanism de ridicare inclus, iar salteaua nu este inclusă, oferindu-ți libertatea de a alege varianta potrivită nevoilor tale.
| Segment | Comfort |
| Tip | pat dublu |
| Baza sub saltea | Suport în complet, Mecanism de ridicare, Sertare depozitare |
| Lățimea exterioară | 170 cm |
| Lungime exterioară | 215 cm |
| Înălțimea părții de cap | 103 cm |
| Înălțimea tablei de picioare | 30 cm |
| Înălțimea piciorușelor | 10 cm |
| Tapiterie | Stofă |
| Țara de origine | Ucraina |
| Mecanism de ridicare | Da |
| Saltea inclusă | Nu |
| Alte dimensiuni la comandă | Nu |
| Altă tapițerie la comandă | Nu | Culoare | Dolce 01 |