Fotoliu de birou DP 2140W-F 015008
Descriere Fotoliu de birou DP 2140W-F 015008
Fotoliul 2140W-F, în nuanța albastră, este un model modern și elegant, potrivit pentru orice birou sau cameră de lucru. Corpul acestuia este executat din placaj, spumă poliuretanică, fixate pe picior din metal ce-i conferă durabilitate și rezistență pe parcursul exploatării.
Tapițeria din velvet albastru îi oferă un aspect sofisticat și moale la atingere. Acesta are o formă ergonomică pentru a oferi un suport confortabil pentru spate și pentru a reduce oboseala la șezut.
De asemenea, acesta vă poate oferi libertatea dorită în decorarea apartamentului dumneavoastră. Roțile din plastic de pe baza metalică permit o mișcare ușoară în jurul biroului sau a camerei.
Fotoliul poate fi reglat în înălțime, fiind dotat cu mecanism: Tilt (ridicare- coborâre, balansare liberă cu fixare în poziție de lucru verticală a spătarului și ajustare tensiune de balans), ceea ce îl face potrivit pentru persoane de diferite înălțimi.
Cu o combinație perfectă între stil și confort, acest fotoliu de birou albastru va aduce un plus de eleganță și confort în orice spațiu de lucru.
Caracteristici generale Fotoliu de birou DP 2140W-F 015008
| Greutate maximală admisă | 120 kg |
| Producător | DP |
| Lăţime | 52 cm |
| Înălţime | 90 cm |
| Înălțime minimală | 82 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Înălțime șezut min. | 44 cm |
| Înălțime șezut max. | 52 cm |
| Înălțime spătar | 40 cm |
| Lățime șezut | 51 cm |
| Material tapiţerie | Stofa |
| Altele | Mecanism de înclinare, Reglarea pe înălţime |
Recenzii Fotoliu de birou DP 2140W-F 015008
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Fotoliul 2140W-F, în nuanța albastră, este un model modern și elegant, potrivit pentru orice birou sau cameră de lucru. Corpul acestuia este executat din placaj, spumă poliuretanică, fixate pe picior din metal ce-i conferă durabilitate și rezistență pe parcursul exploatării.
Tapițeria din velvet albastru îi oferă un aspect sofisticat și moale la atingere. Acesta are o formă ergonomică pentru a oferi un suport confortabil pentru spate și pentru a reduce oboseala la șezut.
De asemenea, acesta vă poate oferi libertatea dorită în decorarea apartamentului dumneavoastră. Roțile din plastic de pe baza metalică permit o mișcare ușoară în jurul biroului sau a camerei.
Fotoliul poate fi reglat în înălțime, fiind dotat cu mecanism: Tilt (ridicare- coborâre, balansare liberă cu fixare în poziție de lucru verticală a spătarului și ajustare tensiune de balans), ceea ce îl face potrivit pentru persoane de diferite înălțimi.
Cu o combinație perfectă între stil și confort, acest fotoliu de birou albastru va aduce un plus de eleganță și confort în orice spațiu de lucru.
| Greutate maximală admisă | 120 kg |
| Producător | DP |
| Lăţime | 52 cm |
| Înălţime | 90 cm |
| Înălțime minimală | 82 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Înălțime șezut min. | 44 cm |
| Înălțime șezut max. | 52 cm |
| Înălțime spătar | 40 cm |
| Lățime șezut | 51 cm |
| Material tapiţerie | Stofa |
| Altele | Mecanism de înclinare, Reglarea pe înălţime |