5 rate - 0%
Canapea dreaptă extensibilă DP Maiami Green 07550
Codul produsului: 07550
SKU: 851701
Descriere Canapea dreaptă extensibilă DP Maiami Green 07550
Canapea dreaptă Maiami va completa perfect zona de relaxare din sufragerie, precum și va servi ca un loc de dormit cu drepturi depline pentru dvs. sau pentru oaspeții dvs. Dimensiunea compactă a modelului este ideală pentru un studio.
Mobilierul se livrează în formă dezasamblată și ambalat.
Caracteristici generale Canapea dreaptă extensibilă DP Maiami Green 07550
| Producător | DP |
| Lungimea suprafeței de dormit | 200 cm |
| Lățimea suprafeței de dormit | 170 cm |
| Extensibil | Da |
| Numărul de locuri | 3 |
| Tapiterie | Stofă |
| Adaos | Spuma poliuretanica, Pîslă |
| Lungime | 250 cm |
| Înălţime | 70 cm |
| Adâncime | 120 cm |
| Adâncime șezut | 105 cm |
| Înălțime spătar | 26 cm |
| Lățime șezut | 200 cm |
| Înălțime până la șezut | 43 cm |
Recenzii Canapea dreaptă extensibilă DP Maiami Green 07550
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.
Acest produs este temporar indisponibil pentru comandă
Canapea dreaptă Maiami va completa perfect zona de relaxare din sufragerie, precum și va servi ca un loc de dormit cu drepturi depline pentru dvs. sau pentru oaspeții dvs. Dimensiunea compactă a modelului este ideală pentru un studio.
Mobilierul se livrează în formă dezasamblată și ambalat.
| Producător | DP |
| Lungimea suprafeței de dormit | 200 cm |
| Lățimea suprafeței de dormit | 170 cm |
| Extensibil | Da |
| Numărul de locuri | 3 |
| Tapiterie | Stofă |
| Adaos | Spuma poliuretanica, Pîslă |
| Lungime | 250 cm |
| Înălţime | 70 cm |
| Adâncime | 120 cm |
| Adâncime șezut | 105 cm |
| Înălțime spătar | 26 cm |
| Lățime șezut | 200 cm |
| Înălțime până la șezut | 43 cm |
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie.